Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png AKce a kurzy

Lavinové kurzy

Kurz Zážitkový víkend v Krkonoších leden - březen 2018

 

 

Už vás nebaví stát ve frontě na vlek? Vadí vám, že lanovka končí ve čtyři? Běžky neumíte namazat, takže se pořád trápíte? Hledáte, jak trávit zimu jinak?

 

Máme pro vás řešení!

Pojeďte s námi na zážitkový kurz na hřebeny Krkonoš. Vyzkoušíte si lezení ledů, skialpinismus, práci s lavinovými vyhledávači. Uvidíte, že vás něco z toho začne bavit :-) !

 

Zde je více podrobnějších informací:

 

 • Zážitkový kurz trvá 2,5 dne. Zahajujeme večer příchodem na chatu a promítáním motivačních filmů.  V případě nepříznivých podmínek je možný převoz na chatu rolbou - kontakt na smluvního dopravce k dispozici. Ukončení kurzu poslední den odpoledne, návrat do Prahy večer.
 • Kurz se skládá ze dvou dnů plné výuky, kombinujeme teoretické přednášky (především večer) s interaktivní výukou na chatě, největší důraz klademe na praxi v terénu.
 • Vyzkoušíte si práci s lavinovými vyhledávači, nacvičíte hledání zasypané osoby. Vyzkoušíte si lezení po "zmrzlé vodě" (na uměle vytvořeném ledopádu za chalupou). A zjistíte něco málo o skialpinismu - základní informace o vybavení a rady, jak chodit, jak sjíždět, jak se prostě stát skialpinistou.
 • Dva večery na chatě se zkušeným horským vůdcem vám dávají také dostatek prostoru pro diskuse a vaše dotazy.
 • Za pěkného počasí je výuka zpestřena a doplněna o jednu túru a praktická výuka probíhá přímo v terénu, na túře.

 

 • Cena kurzu: 4.980,- Kč

(min.počet: 4 osoby, max. počet: 8 osob na 1 horského vůdce, v případě větší skupiny kurz vede více horských vůdců).

 

 • Cena zahrnuje:

- výuka horských vůdců

- 2x ubytování se snídaní (obvykle na třílůžkových pokojích)

- zapůjčení lavinového vybavení - pípák, sonda, lopata, zapůjčení skialpového vybavení - boty, lyže s vázáním, pásy, hole, zapůjčení ledolezeckého vybavení - úvazek, přilba, skelety, mačky, cepíny!!!

 • Cena nezahrnuje: doprava na místo akce, oběd, večeře, vyvezení věcí (či osob) na chatu, úrazové pojištění a pojištění storna
 • Ubytování: naší základou je horská chata Výrovka s ubytováním ve 3- nebo 4lůžkových pokojích se sprchou a WC. Dále je k dispozici noclehárna se sprchou a WC na chodbě.
 • Stravování: snídaně formou švédského stolu, oběd a večeře výběrem z jídelního lístku restaurace.
 • Doprava: nezajišťujeme
 • Pojištění: krytí léčebných výloh při event. úrazu zahrnuje běžné zdravotní pojištění u vaší zdravotní pojišťovny. Na požádání můžeme zajistit.
 • Zapůjčení vybavení: v půjčovně Namche vám zapůjčíme kvalitní skialpové a lavinové vybavení, půjčovné není součástí ceny kurzu. Účastníci kurzu nemusí platit zálohu za půjčené vybavení a v půjčovně mají slevu 20%. Vybavení vám na míru si rezervujte na: pujcovna@namche.cz.

 

 • Přihlášky formulářem na této stránce. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zaplacení zálohy do 7 dnů od přihlášení, nejpozději však 14 dní před zahájením akce - v hotovosti na adrese prodejny Namche nebo převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě.

 

 • Akci vedou horští vůdci s licencí UIAGM Josef Šimůnek a jeho kolegové (Josef Milfait, Josef Morávek, Juráš Šefl, Vojta Dvořák..). Horský vůdce UIAGM je nejvyšším možným mezinárodně uznávaným vzděláním pro vedení lidí na horách. Vůdce s touto licencí je pro vás garancí bezpečnosti, kvality služeb a záruky profesionality.

 

Účastníci kurzů mají 10% slevu na nákup v prodejně Namche, stačí se prokázat dokladem o zaplacení kurzu.


Terminy

KurzCenaTermínPoznámka
Zážitkový víkend v Krkonoších 4980 Kč 5. 1. - 7. 1. 2018
(Pátek- Neděle )
Obsazeno Obsazeno
19. 1. - 21. 1. 2018
(Pátek- Neděle )
Obsazeno Obsazeno
16. 2. - 18. 2. 2018
(Pátek- Neděle )
poslední volná místa Přihlásit Přihlásit
2. 3. - 4. 3. 2018
(Pátek- Neděle )
Přihlásit Přihlásit
Přihláška Zavřít
kurz
( Pondeli 18:00 - 19.00 )
14.5 2011 - 15.8 2015