Alpenverein Akce a kurzy Prodejna.png Prodejna.png
Aktuality Servis

Uzavření prodejny, eshop funguje

S ohledem na aktuální nařízení vlády (sobota 14.3.2020, 6:00 h) jsme nuceni uzavřít prodejnu i půjčovnu. Další změny provozní doby budou závislé na vývoji situace a dalších nařízeních vlády.

EDIT: Zatím je stále prodejna uzavřená, ale objednávky z eshopu vydáváme i na prodejně (pondělí - pátek 9:00 - 17:00). Pokud si na eshopu vyberete oblečení, umožníme vám vyzkoušet si ho na prodejně.

Pokud se nezmění nařízení vlády, budeme pro vás moct otevřít už v pondělí 27. dubna.

Prodejna:

Prodavači budou fungovat na prodejně v omezeném režimu, na základě předchozí mailové domluvy. Ke kontaktu a objednávkám využijte eshop nebo email.

Nařízeného "klidu bez pohybu osob" můžete využít k super výhodným objednávkám na našem eshopu. Čistíme sklady po zimě. Dopravci (DPD, PPL, Zásilkovna) fungují. I když v omezeném režimu. Také je možný výdej na pobočce (Palmovce) při platbě předem přes eshop a po předchozí domluvě.

Půjčovna:

Vybavení aktuálně nepůjčujeme, držíme se doporučení, že by lidé měli být v místě trvalého bydliště, doma a tam chodit na procházky. V Praze asi na skialpech nevyrazíte... i proto je naše půjčovna zavřená.

 

Doufáme, že nám zachováte přízeň a uvidíme se později v klidnějších časech.

Buďme k sobě ohleduplní.

 

Váš Namche team

 

<< zpět na přehled aktualit