Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Stávající členové

 

Jak zaplatit další rok neboli prodloužit členství

Při platbě bankovním převodem

    Nejdříve je potřeba provést kontrolu své přihlášky - smlouvy. Zde se prokliknete na webový formulář. Po otevření odkazu se vám zobrazí nabídka "Vyhledat přihlášku :" Do formuláře zadáte vaše členské číslo a datum narození a dáte "Vyhledat". Zobrazí se vaše přihláška, kde zkontrolujete, eventuelně doplníte či opravíte další údaje. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Následně dostanete na svůj mail automatickou zprávu s pokyny k zaplacení, částkou a číslem účtu. Zaplaťte dle pokynů.
    Z většiny bank vidíme platbu už druhý den, nejdéle bankám trvá převod 3 pracovní dny. Jakmile platbu vidíme na účtu, označujeme členství jako uhrazené. Vám přijde mail s potvrzením platby a s provizorní kartičkou (ta je platná 1 měsíc). Mezitím poštou posíláme originální kartičky. Pokud je chcete poslat na jinou adresu než máte v přihlášce, přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání na jinou adresu.

Při platbě v hotovosti na prodejně

    Pokud na vyřízení spěcháte, je možné se osobě stavit v prodejně (místo a otvírací doba) a kartičku vyřídit na místě. Členství není možné platit platební kartou, připravte si prosím hotovost. 

 

Akce "4 měsíce zdarma" a k tomu navíc speciální cena pro rok 2022 (podpora Sportbonus)!

 • Akce „4 měsíce zdarma“ se vztahuje na všechny zájemce, kteří se chtějí stát novými členy Alpenverein.
 • Platí jak pro zcela nové členy, tak i pro staré členy, kteří již registrováni byli, ale v roce 2021 ještě členství neuhradili.
Tato nabídka platí od 1.9.2021 do 23.12.2021, kdy se zaplacením sníženého příspěvku automaticky stáváte členy OeAV do konce roku 2021 a na celý rok 2022.
 • KATEGORIE A: 445 Kč  - dospělý člověk ve věkové skupině 28-64 let
 • KATEGORIE B: 350 Kč
  - zvýhodněné členství pro:
  - partnery členů stejné sekce ze skupiny A - (manželé, nebo stejné místo trvalého pobytu)
  - senior od 65 let
  - junior od 19-27 let
   
 • KATEGORIE C: 180 Kč - děti/mládež do 18 let, postiženi nad 50% (dříve byli kategorie B). Telesné postižení je třeba doložit dokladem. 
 • KATEGORIE Cf: 0 Kč - dítě 0 - 18 let nebo student 19 - 27 let ( nutno doložit dokladem), pokud jsou oba rodiče přihlášeni  a nebo je jedne rodič jako samoživitel.  
 • RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE):
        a) rodiče s nezaopatřenými dětmi do 18 resp. 27 let    - 445 + 350 = 795,- Kč   
        (u studentů – nutno doložit dokladem)
 
        ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČE (ČLENSTVÍ A+B), DĚTI JSOU ZDARMA (oba rodiče musí být ve stejné sekci a mít stejné trvalé bydliště)
 
        b) samostatně žijící rodič + děti do 18 resp. 27 let -  445,- Kč   
        (u studentů – nutno doložit dokladem)
 
        ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČ (ČLENSTVÍ A), DĚTI JSOU ZDARMA 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------