Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Stávající členové

 

Jak zaplatit další rok neboli prodloužit členství

Při platbě bankovním převodem

    Nejdříve je potřeba provést kontrolu své přihlášky - smlouvy. Zde se prokliknete na webový formulář. Po otevření odkazu se vám zobrazí nabídka "Vyhledat přihlášku :" Do formuláře zadáte vaše členské číslo a datum narození a dáte "Vyhledat". Zobrazí se vaše přihláška, kde zkontrolujete, eventuelně doplníte či opravíte další údaje. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Následně dostanete na svůj mail automatickou zprávu s pokyny k zaplacení, částkou a číslem účtu. Zaplaťte dle pokynů.
    Z většiny bank vidíme platbu už druhý den, nejdéle bankám trvá převod 3 pracovní dny. Takže stačí peníze poslat převodem a po 3 pracovních dnech se stavit v Namche pro kartičku. Pokud nejste z Prahy a chcete kartičku zaslat poštou, požádejte o to mailem na av@namche.cz. Přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání.

Při platbě v hotovosti na prodejně

    Kontrolu (znovuvyplnění webového formuláře) s vámi provedou prodavači na prodejně. Přineste si prosím peníze v hotovosti, pojištění NENÍ MOŽNÉ platit platební KARTOU. V tom případě vás prosíme o strpení, kontrola formuláře a řešení plateb v hotovosti zabere víc času. Nenechávejte proto na návštěvu u nás na poslední chvíli. Členskou kartičku si ihned odnesete.