Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png AKce a kurzy

Akce pro děti

Kurz Horovíkend na skalách pro děti 2019 červen - červen 2019

Pro samostatné děti od 9 let z lezeckých kroužků, přípravky a klubu pro náctileté (ale i mladší) s minimálními dvouletými lezeckými zkušenostmi pořádáme

 

Horovíkend na Lužnici

31.5. - 2.6.2019

 

  • Cena: 1.950 Kč 

 

  • Program: lezení, lezení.., slaňování, metodický výcvik na skalách u Bechyně

Odjezd v pátek odpoledne vlakem, návrat v neděli odpoledne. Časy srazu, odjezdu a příjezdu budou upřesněny dodatečně včetně dalších informací (co s sebou apod.).

Ubytování na soukromém pozemku ve stanech (spacáky, karimatky vlastní). Horovíkend je určen pro děti, které se o sebe umí postarat.

 

  • V ceně výletu je zahrnuto:

jízdné veřejnou dopravou tam i zpět, ubytování v zapůjčených stanech na soukromém pozemku horolezeckého oddílu, sobotní večeře a nedělní snídaně (připravujeme si sami z nakoupených zásob), zapůjčení veškerého lezeckého materiálu včetně dopravy materiálu, instruktor a doprovod, úrazové pojištění ČHS

 

  • V ceně není zahrnuto:

 páteční večeře, sobotní snídaně a svačiny na dva dny (možnost vaření na ohni z vlastních zásob ve vlastním ešusu), kapesné, storno pojištění.

Vybavení na 2 dny - batoh, spacák, karimatka, lezecké vybavení, oblečení, ešus, lžíce... (bude upřesněno). Děti si kromě sobotní večeře a nedělní snídaně připravují jídlo samy (mohou si uvařit na ohni či na vařiči, opéct špekáček..).


  Přihlášky a platbu prosíme do 10.5.2019 - platí se hotově v prodejně Namche

 

Minimální počet účastníků je 6 dětí. Kapacita výletu je omezena. Vyhrazujeme si právo akci zrušit pro nedostatek účastníků či pro pozdní úhradu.


Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat:

pište  lezeni@namche.cz, případně volejte 602 662 172.


Terminy

KurzCenaTermínPoznámka
Horovíkend na skalách pro starší děti 1950 Kč 31. 5. - 2. 6. 2019
(Pátek- Neděle )
poslední volné místo! Přihlásit Přihlásit
Přihláška Zavřít
kurz
( Pondeli 18:00 - 19.00 )
14.5 2011 - 15.8 2015