Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png AKce a kurzy

Skialpinismus

Kurz Haute Route - skialpinistický přechod z Chamonix do Zermattu březen - duben 2019

 

  • Skialpinistický přechod začíná v Chamonix – Argentiere, končí v Zermattu. Během sedmi dní postupně navštívíme chaty a místa: Argentiere, La Fouly, Hospic Sv.Bernarda, Valsorey, Chanrion, Vignette, absolvujeme mnoho náročných výstupů i krásných a extrémních sjezdů. Za pěkného počasí a dobrých sněhových podmínek se nabízí možnost dalších výstupů a sjezdů z okolních vrcholů (výška až 4.000 metrů)

 

  • Pokud vám nevyhovuje náš vypsaný termín a jste skupina minimálně 4 osob, jsme vám schopni připravit termín dle vašeho přání.

 

  • Počet účastníků: min. 4 osoby, max. 6 osob na jednoho horského vůdce. Je-li přihlášeno více osob, nastupuje další horský vůdce.
  • Účastníci by měli umět dobře lyžovat, zvládat i jízdu v neupraveném terénu a vydržet minimálně 5-6 hodin pohybu na lyžích denně. Jedná se o náročnou akci, předchozí zkušenosti se skialpovými aktivitami skutečně NUTNÉ. Doporučujeme předchozí účast na lehčích skialpových akcích.

 

  • Cena akce: 31.800 Kč

 

  • V ceně je zahrnuto: vedení horského vůdce, ubytování a polopenze na chatách během pochodu (6 nocí), 1. noc v Chamonix (jen ubytování, bez jídla), doprava z ČR do Chamonix a zpět, doprava zpět z Zermatu do Chamonix (k autu). V případě nečlenství v Alpenvereinu je třeba počítat s příplatkem za ubytování 60 - 80 EUR na místě (t.j.15 - 20 EUR na každé ze čtyř chat, které slevu členům Alpenvereinu poskytují). Cestovní pojištění a pojištění storna.

 

  • V ceně akce není zahrnuto: ubytování a stravování v Chamonix po akci, případné zapůjčení skialpového či lavinového vybavení, lanovka na Mt.Logan,

 

  • Přihlášky a rezervace formulářem na této stránce. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zaplacení zálohy (cca 40%) do 10 dnů od přihlášení - v hotovosti na adrese prodejny Namche nebo převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě.

 

  • Akci vedou horští vůdci s licencí UIAGM Josef Šimůnek, Juráš Šefl a další kolegové. Horský vůdce UIAGM je nejvyšším možným mezinárodně uznávaným vzděláním pro vedení lidí na horách. Vůdce s touto licencí je pro vás garancí bezpečnosti, kvality služeb a záruky profesionality.

 

  • Účastníci kurzů mají 10% slevu na nákup v prodejně Namche. Při zapůjčení vybavení z půjčovny Namche nemusíte skládat zálohu a máte slevu 20% z půjčovného.

 


Terminy

KurzCenaTermínPoznámka
Haute Route SuperClassic 31800 Kč 27. 3. - 4. 4. 2019
(Středa- Čtvrtek )
Přihlásit Přihlásit


GALERIE

Přihláška Zavřít
kurz
( Pondeli 18:00 - 19.00 )
14.5 2011 - 15.8 2015