Prodejna.png Prodejna.png Prodejna.png Alpenverein

Alpenverein - Noví členové

 

Jak se přihlásit - noví členové (platí i pro přestup z jiné sekce)

Přihlásit se můžete přímo na prodejně (na adrese Heydukova 6, Praha 8) nebo přes internet. Pro získání členství musíte vyplnit přihlášku (webový formulář) a uhradit členský poplatek. Přehled poplatků najdete níže na této stránce.

 

Při přihlašování na prodejně


    Nahlásíte potřebné údaje, doložíte je občanským průkazem (a je-li potřeba, tak i potvrzením o studiu) a společně vyplníte webový formulář.
    Členský poplatek uhradíte v hotovosti (není možné platit platební kartou, přineste si prosím peníze v hotovosti). V tomto případě vás prosíme o strpení, vyplnění formuláře a řešení plateb v hotovosti zabere víc času. Nenechávejte proto na návštěvu u nás na poslední chvíli.
    Obratem obdržíte členskou kartičku s číslem. Pojištění začíná platit v 0:00 hod. následujícího dne po uhrazení členského příspěvku.

Při přihlašování přes internet

    Nejdříve vyplníte webový formulář. Je potřeba vyplnit všechna povinná pole. Po vyplnění formuláře bude automaticky na základě udaných dat vygenerována členská skupina (A/B/C/Cf) a budete vyzváni ke kontrole zadaných údajů. V případě, že jsou údaje správné, odešlete přihlášku.
    Výši poplatku, číslo účtu a variabilní symbol vám sdělí systém po odeslání přihlášky. Současně vám tytéž údaje pošle v potvrzovacím mailu. K základní platbě za členství a pojištění se můžete také připojistit pro případ invalidity. Další informace najdete v příloze Uniqua - úrazová životní renta.
    Jakmile obdržíme vaši platbu na účet, odešleme přihlášku do centrály. Obratem obdržíme vaše nové členské číslo. Vy dostanete potvrzovací email, že vaše platba byla přijata. Od této chvíle je u nás k vyzvednutí kartička s členským číslem. Pojištění začíná platit v 0:00 hod.
    Pokud si přejete kartičku zaslat poštou, požádejte o to mailem na av@namche.cz. Přepošlete potvrzující mail, který jste dostali, a doplňte ho o informace nezbytné k odeslání.